ZIELONA GÓRA na Stacji CPN

Naprawa ciężarówki Man przez Mobilny Serwis Tir Polska pod Zieloną Górą

Telefon Alarmowy
ZADZWOŃ 24h/7,  a także +48 505 137 961 w godzinach 7:00 – 23:00.

Dzisiaj nasz Mobilny Serwis Tir dostał zgłoszenie awarii ładowania w ciężarówce TIR marki Man. Godziny poranne więc nasz Mobilny Serwis Tir Polska po skompletowaniu części zakwalifikowanych jako prawdopodobnie uszkodzone, wyruszył do ciężarówki klienta. Nasz bus serwisowy musiał jeszcze zatankować paliwo i w drogę. Po 1 godzinie dotarliśmy na miejsce. Kierowca zadowolony, ponieważ szef wykonał 10 telefonów do różnych serwisów z pierwszych stron wyszukiwarki i żaden nie chciał się podjąć naprawy. Tylko nasz serwis TIR w Lubinie odpowiedział pozytywnie na telefon do naprawy ciężarówek. Czego skutkiem jest podsumowanie wpisu. Zgłoszono brak ładowania 24V. Dlatego zabraliśmy ze sobą pasek, regulator napięcia, alternator.

Weryfikacja awarii przez Mobilny Serwis Tir Luk-Mar

Jednak na miejscu okazało się, że pasek rozrywając się uszkodził mocowanie przewodu wisko. Dlatego musieliśmy zamówić i przywieść z serwisu TIR Man przyłącze mocowania przewodu wisko. I znowu wyprawa do serwisu Man we Wrocławiu 200 kilometrów. Po 5 godzinach jesteśmy ponownie przy ciężarówce Man, ponieważ naprawa samochodów ciężarowych jest opanowana do perfekcji to po 20 minutach zostało wymienione przyłącze. Jednak po zastanowieniu Mobilny Serwis Tir Lubin Luk-Mar zadał sobie pytanie. Dlaczego został zerwany pasek alternatora? A jest to gruby i mocny pasek. Po dokładnych oględzinach stwierdziliśmy, iż napinacz paska był zesztywniały i nie pracował więc został zaklasyfikowany do wymiany. Po zatwierdzeniu wymiany przez zlecającego naprawę klienta, naprawa ciężarówki Man poszła od razu do przodu i po jednej godzinie została zakończona.

Serwis samochodów ciężarowych wykonał naprawę i zakończenie.

Zostało jeszcze podpisanie wykonanego zlecenia i pożegnanie się z kierowcą. I miłe zaskoczenie naszego serwisu mobilnego TIR Polska. Podczas powrotu na bazę w Lubinie, zadzwonił zlecający naprawę z podziękowaniem za szybką i profesjonalną naprawę awarii w jego ciężarówce. Dlatego jest nam bardzo miło i pozdrawiamy właściciela firmy oraz kierowcę. Szerokości. Polecam poniższe fotki z naprawy i dziękuję. Pozdrawiam wszystkich czytelników.

Wymiana napinacza Man
Wymiana napinacza Man
Wymiana paska Man
Zdemontowane wisco Man
Mobilny Serwis Tir wymienia pasek w ciężarówce Man