Mobilny Serwis TIR Mercedes

Obsługa serwisowa.

Nasz mobilny serwis TIR Mercedes prowadzi naprawę Actros i Atego na autostradach niemieckich a także europejskich. Zawsze możemy szybko dojechać do awarii dzięki mobilnemu busowi ze specjalistycznym sprzętem i z doświadczonymi mechanikami, który to non stop przemieszcza się po drogach. Pracujemy całą dobę, nawet 7 dni w tygodniu. Zatrudniamy kadrę z wieloletnim doświadczeń w naprawach Mercedesów Actros od MP2 do MP4. Przede wszystkim konkurujemy z najlepszymi firmami w naszej części Europy a przede wszystkim w Niemczech. Nasza wysoka jakość usług oraz krótki czas reagowania konkuruje także z najniższymi cenami na rynku. Umożliwiamy szybki powrót na drogę i kontynuowanie pracy kierowcom i spedytorom.

Cennik usług dla Actros i Atego w Mobilny Serwisie TIR Mercedes Niemcy i EU.

Nasza pomoc dla ciężarówki Mercedesa dokonuje wszystkich napraw w cenach o 50% niższych niż w zachodnich autoryzowanych przedsiębiorstwach. Ponieważ spełniamy wysokie standardy, które są niezbędne w sprawnym naprawianiu samochodów tej marki, która w Europie znana jest ze swojej niezawodności i z bardzo trwałych rozwiązań. Mechanicy stale podnoszą swoje kwalifikację i zdobywają doświadczenie, żeby sprostać wyzwaniom, jakie niosą za sobą nowe typy Actrosa MP4. Nie bylibyśmy tak cenionym serwisem mobilnym tir Actros 24h w Niemczech. Dlatego gdyby nie dbałość w naprawach, wysoką kulturę, fachowość, nawet w dziwnych, niespodziewanych i kryzysowych sytuacjach. Zapraszamy do naszych relacji napraw z naszego BLOGA.

Usterki często zdarzające się u tej marki ciężarówek.

Mimo niezawodności niemieckiej marki, często jednak występują drobne awarie. Najczęstszą to pękająca śruba w konstrukcji napinacza paska klinowego silnika. Drugą to po prostu zacierający się silnik spalinowy. Trzecią to usterka wtrysku AdBlue. A najbardziej zadziwiającą jest konstrukcja pompy AdBlue. Często kopułka filtra pompy po prostu pęka lub przepuszcza na oringu. Take małe niedociągnięcie a bardzo sukcesywnie unieruchamia tir-a do momentu wymiany. Niestety często także występują problemy ze sprzęgłem. Ta ciężarówka bardzo rzadko przejeżdża więcej jak 550 tysięcy kilometrów bez awarii układu przeniesienia napędu na skrzynię biegów. Jednak nasz mobilny serwis TIR Mercedes zawsze daje sobie radę z powyższymi awariami. Nigdy nie zostawiliśmy pacjenta bez skutecznej naprawy. Prowadzimy współpracę z innymi serwisami dlatego polecamy https://mobilny-serwis-tir-niemcy.pl.