Zakres Napraw

Naprawa TIR – Mobilny Serwis TIR

Przede wszystkim naprawiamy oraz wymieniamy:

– sprzęgła (docisk, tarcze, widełki),

drugie to tarcze i klocki hamulcowe,

następnie filtry powietrza, oleju, paliwa,

dalsze oświetlenie i układy elektryczne pojazdów,

drążki i końcówki drążków kierowniczych,

łożyska piast i innych,

części silników,

części skrzyń biegów,

zawieszenie,

płyny oraz oleje silnikowe

zawory pneumatyki, wysprzęgliki skrzyń biegów, siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne,

wyposażenie elektryczne pojazdów takie jak alternatory, rozruszniki naprawa oraz wymiana.

Naprawiamy również inne usterki niezależnie od okoliczności, jak i  miejsca.

Serwis samochodów ciężarowych z dojazdem do klienta stanowi oszczędność czasu i kosztów wynikających z konieczności holowania pojazdu do warsztatu samochodowego. Ale z drugiej strony dysponujemy odpowiednim sprzętem i bogatym zapleczem narzędziowym, posiadamy wysokiej jakości części zamienne od renomowanych producentów. Naprawa ciężarówek obejmuje zarówno drobne, jak również bardziej skomplikowane usterki.

Serwis ciężarówek TIR LUK-MAR to gwarancja szybkości działania, skuteczności naprawy i profesjonalnej obsługi klienta. Dojeżdżamy do klienta na terenie Polski oraz  innych krajów Europy. Dlatego oferujemy natychmiastową pomoc na drodze, parkingu i innym miejscu wskazanym przez kierowcę. Doświadczenie zawodowe czyni nas ekspertami w branży, którzy podejmują się naprawy każdej usterki.

Naprawa samochodów ciężarowych – Serwis TIR Lubin.

Mobilny serwis z naprawą u klienta zapewnia kompleksowe wsparcie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa podczas usuwania usterki na drodze. Przyjedziemy na miejsce awarii z pełnym wyposażeniem. Dokonamy diagnostyki komputerowej, aby móc wyeliminować ewentualne błędy dotyczące elektroniki pojazdu. W razie potrzeby wymienimy zużyte i niesprawne części samochodu, wykorzystują zamienniki o wysokim poziomie sprawności. Serwis samochodów ciężarowych przeprowadzi z Tobą wywiad telefoniczny, natomiast  zebrane informacje pozwolą nam odpowiednio przygotować się do naprawy na miejscu awarii.