Mobilny Serwis TIR Stuttgart

Naprawa ciężarówki Man przez Mobilny Serwis Tir Sztuttgart

Telefon Alarmowy
ZADZWOŃ

Dzisiaj nasz Mobilny Serwis Tir Stuttgart dostał zgłoszenie awarii ładowania w ciężarówce marki Man. Godziny poranne więc nasz Mobilny Serwis Tir po skompletowaniu części zakwalifikowanych jako prawdopodobnie uszkodzone, wyruszył do ciężarówki klienta. Nasz bus serwisowy musiał jeszcze zatankować paliwo i w drogę. Po 1 godzinie dotarliśmy na miejsce. Kierowca zadowolony, ponieważ szef wykonał 10 telefonów do różnych serwisów z pierwszych stron wyszukiwarki i żaden nie chciał się podjąć naprawy. Tylko nasz serwis TIR w Stuttgarcie odpowiedział pozytywnie na telefon do naprawy ciężarówek. Czego skutkiem jest podsumowanie wpisu. Zgłoszono brak ładowania 24V. Dlatego zabraliśmy ze sobą pasek, regulator napięcia, alternator.

Weryfikacja awarii przez Mobilny Serwis Tir Husar

Jednak na miejscu okazało się, że pasek rozrywając się uszkodził mocowanie przewodu wisko. Dlatego zamówilśmy i przywieźliśmy z serwisu TIR Man przyłącze mocowania przewodu wisko. I znowu wyprawa do serwisu Man w Stuttgarcie około 10 kilometrów. Po 5 godzinach jesteśmy ponownie przy ciężarówce Man, ponieważ naprawa samochodów ciężarowych jest opanowana do perfekcji to po 20 minutach zostało wymienione przyłącze. Jednak po zastanowieniu Mobilny Serwis Tir Stuttgart zadał sobie pytanie. Dlaczego został zerwany pasek alternatora? A jest to gruby i mocny pasek. Po dokładnych oględzinach stwierdziliśmy, iż napinacz paska był zesztywniały i nie pracował więc został zaklasyfikowany do wymiany. Po zatwierdzeniu wymiany przez zlecającego naprawę klienta, naprawa ciężarówki Man poszła od razu do przodu i po jednej godzinie została zakończona.

Serwis samochodów ciężarowych wykonał naprawę i zakończenie.

Zostało jeszcze podpisanie wykonanego zlecenia i pożegnanie się z kierowcą. I miłe zaskoczenie naszego mechanika. Podczas powrotu na bazę w Stuttgarcie, zadzwonił zlecający naprawę z podziękowaniem za szybką i profesjonalną naprawę awarii w jego ciężarówce. Dlatego jest nam bardzo miło i pozdrawiamy właściciela firmy oraz kierowcę. Szerokości. Polecam poniższe fotki z naprawy i dziękuję. Pozdrawiam wszystkich czytelników i kierowców wszystkich tir-ów. Polecamy także zaprzyjaźnione serwisy.

Wymiana napinacza Man
Wymiana napinacza Man
Wymiana paska Man przez mobilny serwis TIR Stuttgart
Zdemontowane wisco Man
Mobilny Serwis Tir Stuttgart wymienia pasek w ciężarówce Man