Mobilny Serwis TIR Belgia – Husar Truck Service

Szybko usuwamy awarię w miejscu jej powstania niezależnie od okoliczności, ponieważ mobilny serwis TIR Belgia działa na terenie całego raju.

TEL: +48 608 011 630

Naprawiamy samochody ciężarowe na drodze i na parkingu, umożliwiając kierowcy bezpieczne kontynuowanie jazdy. Mobilny serwis samochodów ciężarowych oferowany przez TIR Husar to tańsza alternatywa dla podobnych usług świadczonych przez firmy z Belgii. Ponieważ mamy konkurencyjne ceny, doświadczony zespół wyspecjalizowanych mechaników i nowoczesne zaplecze narzędziowe czyni nas zaufanego i zawsze dobrze wywiązującego się ze swoich obowiązków partnera w trasie. Serwis TIR istnieje na rynku od wielu lat, nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i uzupełniamy swoje busy serwisowe o nowy sprzęt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, ponieważ wiemy, iż awaria może zdarzyć się o każdej porze dnia. Każda wymaga natychmiastowej reakcji, w przeciwnym razie uniemożliwia Ci dalszą pracę.

Mobilny serwis TIR Belgia – wiemy, jak Ci pomóc !

Nawet najmniejsza usterka może być niebezpieczna dla kierowcy, który zdecyduje się kontynuować jazdę uszkodzonym pojazdem. W takiej sytuacji potrzebna jest natychmiastowa reakcja i możliwie jak najszybsze usunięcie problemu. Dlatego mobilny serwis TIR Belgia dysponuje odpowiednim zapleczem narzędziowym, które w rękach naszych fachowców pozwalają na naprawę nawet w bardzo trudnych warunkach. Dojeżdżamy do klienta, który oczekuje na pomoc na drogach zarówno szybkiego ruchu, jak też mniej uczęszczanych oraz wąskich. Dysponujemy zamiennymi częściami, dzięki którym dokonujemy nawet bardziej skomplikowanych napraw.

Mobilny serwis samochodowy ciężarowy to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości usług. Ponieważ łączymy profesjonalizm z szybkością działania, podejmujemy stałą współpracę z firmami transportowymi i spedycyjnymi. Dlatego jesteśmy do ich dyspozycji przez całą dobę.

– Atrakcyjne ceny

– Ekspresowe działanie

– W każdym miejscu i na terenie całej Belgii

– Pomoc przez 13,5h

– Części zamienne

– Nasze usługi

Życzymy bezawaryjnej jazdy. W razie potrzeby Serwis TIR Belgia służy pomocą!