WĘGRY – Serwis TIR Pomoc 24h

Mobilny Serwis TIR Węgry wymienia alternator w Scani

Mobilny serwis TIR Węgry otrzymał rano w sobotę kilka telefonów z awariami. Najciekawsze oprócz kapci w tirach, to awaria sprzęgła w Mercedesie Actros i awaria alternatora w Scani pod Szegedem. Szybka wycena i czekamy na wpłatę wystawionej faktury. Ponieważ pierwsi wpłacili pieniążki właściciele Scani, więc najpierw pojechaliśmy pod Szeged. Po drodze z magazynu pobraliśmy alternator i w razie czego pasek. Po przyjeździe weryfikacja napięcia ładowania. Oczywiście ledwo co było 25 volt. Ponieważ alternator nie maił możliwości rozebrania i wymiany regulatora napięcia, przystąpiliśmy do jego wymiany. Dokładnie 7 minut i 30 sekund i alternator wymieniony. Serwis Tir Węgry pobił rekord naprawy. Dlatego jeszcze tylko spojrzenie na woltomierz. 28,5 volta. Jest bardzo dobrze. Kierowca zadowolony ale i tak musi czekać do następnego dnia do 18-tej w niedzielę. Przecież na weekend jest zakaz jazdy ciężarówek po szosach Europy środkowej i zachodniej. Mechanicy mobilnego serwisu TIR Węgry, posprzątali stary alternator i opakowanie po nowym.

Serwis wyjazdowy TIR formalizuje naprawę

Przede wszystkim po robocie Mobilny Serwis TIR Węgry czyli jego serwisanci, poszli się umyć. Serwisant Łukasz wypisał zlecenie i dał do podpisania kierowcy. Za to kierowca chciał otrzymać pieczątkę od serwisantów serwisu tir-ów na wydruku z tachografu o pauzie naprawczej. Po załatwieniu formalności pożegnaliśmy się i pojechaliśmy do pobliskiego miasta węgierskiego Szeged na nocleg.

Puenta – Mobilny Serwis TIR Węgry na zakończenie

Zapraszamy do obejrzenia fotek poniżej z wykonanej naprawy serwisu mobilnego TIR LUK-MAR. Ponieważ naprawa była wykonywana w godzinach nocnych, niektóre fotki mogą być mało przejrzyste. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla fotografa naszego serwisu TIR, ponieważ starał się jak mógł. Mimo późnej pory, chciał nade wszystko utrwalić najkrótszą naprawę w historii kariery serwisantów. Podobna uwieczniona naprawa wymiany alternatora we wpisie : https://serwistir.atthost24.pl/warsztat-tir-lubin/ . Zapraszamy do współpracy.

Naprawa Scania Węgry Szeged
Kabina do góry w scania
Niesprawny alternator w scani
Mobilny Serwis TIR Wegry wymienia alternator
Mobilny Serwis TIR Węgry Wymienił na nowy alternator w Scani