Warsztat TIR Lubin Polska. Mobilny Serwis Samochodów Ciężarowych TIR Polska i Europa.

Warsztat TIR Lubin Polska czyli serwis TIR Lubin naprawia wszystkie ciężarówki takich marek jak Volvo, Scania, Man, Mercedes, Daf, Renault, Iveco, ich naczepy, przyczepy, na drodze i parkingu, w całej Europie, lub we własnym warsztacie w województwie dolnośląskim.

Telefon Alarmowy Mobilny Serwis TIR Niemcy

ZADZWOŃ +48 608 011 630 – 24h/7lub +48 505 137 961 w godzinach 7:00 – 23:00.

 Zakres | Kontakt | Naprawy | Obszar | Galeria | Fotorelacje

Prowadzimy stacjonarny i mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR, naczep i przyczep. Nasze serwisowe pogotowie TIR naprawi każdą awarię w ciężarówkach TIR na drodze, parkingu, u klienta. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, solidne zaplecze warsztatowe i narzędziowe oraz prowadzimy diagnostykę komputerową ciężarówek i ich naczep. Nasz serwisowy bus

Bus Mobilny Seris Tir Niemcy

błyskawicznie dojeżdża do klienta po wycenie kosztów naprawy w takich krajach jak Polska, Niemcy, Czechy oraz dalszych państw takich jak Francja, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria, Szwecja, Norwegia, Litwa, Słowacja, Węgry. Cennik Warsztatu TIR Lubin w Polsce, Niemczech i Europie jest atrakcyjny oraz bardzo konkurencyjny. 100 % zadowolenia i satysfakcji z warsztatu TIR Lubin LUK-MAR. Wystawiamy faktury VAT oraz przyjmujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.

Bus Mobilny Serwis TIR Niemcy Luk-Mar

Zakres Usług Warsztatu TIR Lubin Polska.

Po pierwsze prowadzimy mobilny i stacjonarny serwis TIR POLSKA NIEMCY SZWECJA i ciężarówek.

Po drugie naprawa każdej awarii samochodów ciężarowych TIR na drodze, parkingu lub u klienta.

Dodatkowo diagnostyka komputerowa usterek i awarii samochodów ciężarowych TIR.

A ponadto dodatkowo dojeżdżamy do klienta: Polska, Niemcy, Szwecja, Francja, Czechy, Austria i dalej.

Co najważniejsze CENY KONKURENCYJNE, 100% satysfakcji z serwisu mobilnego.

Jeżeli Twoja ciężarówka uległa awarii to zadzwoń do nas ponieważ nasz Warsztat TIR Lubin szybko wyceni koszt naprawy, zabierze części potrzebne do usunięcia usterki i szybko przyjedzie do Ciebie. Oferujemy najlepsze części zamienne, które pozyskujemy od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców. Realizujemy usługi naprawcze zgodnie z technologią opracowaną przez producentów ciężarówek. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Mamy dostęp do pełnego wyposażenia warsztatowego. Dlatego usuwamy awarię nawet w najdalszych zakątkach Europy takich jak Hiszpania, Szwecja czy Norwegia bez względu na położenie zepsutej ciężarówki, najważniejsze jest to aby była utwardzona droga dojazdowa. W skład naszego pojazdu warsztatowego wchodzi: agregat prądotwórczy, spawarka, prostownik do rozruchu, podnośnik hydrauliczny, wszelkiego rodzaju klucze, ściągacze, wiertarka, szlifierka, imadło warsztatowe, standardowe złączki i przewody gumowe i plastikowe – sprzęt ten pozwala na szybkie likwidowanie awarii w terenie i u klienta.

Rejon Polska Serwis TIR

Działamy na obszarze całej EUROPY oraz na rynku lokalnym. Naprawa samochodów ciężarowych w województwach: po pierwsze Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie, Śląsk – to rejony w które docieramy błyskawicznie. Po drugie nasz warsztat TIR działa w pobliżu miast Lubin, Legnica, Jawor oraz Głogów. Wreszcie Złotoryja, Bolesławiec, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Żary, Żagań inne Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko i okolice.

Naprawa Samochodów Ciężarowych Przez Warsztat TIR Lubin. Serwis TIR Lubin.

Przede wszystkim Serwis TIR Lubin naprawia i wymienia:

– po pierwsze sprzęgła (docisk, tarcze, widełki),

– po drugie tarcze i klocki hamulcowe,

– dalej filtry powietrza, oleju, paliwa,

– ponadto oświetlenie i układy elektryczne pojazdów,

– a ponadto drążki i końcówki drążków kierowniczych,

– dodatkowo łożyska piast i innych,

– oraz części silników,

– części skrzyń biegów,

– zawieszenie,

– płyny i oleje silnikowe,

– również zawory pneumatyki, wysprzęgliki skrzyń biegów, siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne,

– wreszcie wyposażenie elektryczne pojazdów takie jak alternatory, rozruszniki naprawa oraz wymiana.

SKONTAKTUJ SIĘ z Warsztatem TIR Lubin Luk-Mar.

Kontakt telefoniczny 24h/7 – tel. +48 608 011 630

Nasze główne BAZY to serwis TIR – Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Hiszpania, Włochy, Czechy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria a także Polska.

email: luk-mar.tir@wp.pl

Ponieważ Dyrekcja stacjonuje w miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim dlatego często z Lubina dowozimy krajowe tańsze części do awarii szybko i sprawnie. Nasza główna baza mieści się przy trasie S3. Dzięki czemu w konsekwencji docieramy w najdalsze zakątki Europy i dlatego jesteśmy bardzo atrakcyjnym Warsztatem Mobilnym TIR w całej Europie.

Fotorelacje Warsztatu Mobilnego TIR Lubin w Polsce i Europie – Serwis TIR Lubin zaprasza.

6-03-2019

Demontaż skrzyni biegów TIR Actros

Niemcy miasto Fulda. Dzisiaj wymieniamy sprzęgło w Mercedesie Actros. Ciężarówka została przyholowana z autostrady ponieważ zepsuło się sprzęgło w automatycznej skrzyni biegów. Na dodatek pomoc drogowa grzebała przy wyprzęgniku i zerwali śrubę mocującą, której kawałek został głęboko w korpusie skrzyni biegów. Sama wymiana sprzęgła poszła szybko i sprawnie ale wykręcenie zerwanej śruby z korpusu to nie lada wyzwanie. Dlatego Warsztat TIR Lubin Polska zostaje wezwany do takich awarii bo przede wszystkim jesteśmy szybcy, solidni i skuteczni. Cała operacja zakończona powodzeniem i ciężarówka po 6 godzinach odjechała sprawna na parking oczekując na kolejny wyjazd. 

Demontaż wysprzęglika TIR Actros
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros wymiana widełek
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros zerwana śruba mocująca wysprzęglik

4_5-03-2019

Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros

Niemcy miasto Fulda. Dzisiaj demontujemy silnik w Mercedesie Actrosie MP3. W silniku wyszedł bokiem korbowód, ponieważ pewnie złapała panewka. Cała robota to ściągnięcie skrzyni biegów, potem odpinanie całej masy przewodów elektrycznych, pneumatycznych i paliwowych a na końcu wyszarpanie widlakiem silnika do góry i na paletę na złom. Dlatego cała operacja trochę trwała ale Mobilny Serwis Tir Niemcy Polska Francja Europa daje radę. Kilka fotek dla zobrazowania całej operacji w warsztacie klienta w Niemczech.

Demontaż silnika TIR Mercedes Actros
Demontaż silnika TIR Actros schodzi na paletę
Załadunek silnika

27-02-2019

Kolejny raz wymiana sprzęgła w ciężarówce DAF, środek Holandii. 🇳🇱 🛠🔩Przede wszystkim po rozebraniu okazało się, iż do wymiany jest po pierwsze zużyta tarcza, następnie spalony docisk oraz uszkodzone łożysko centrujące koła zamachowego, wszystko co najlepsze🔧🔧. Dlatego Serwis TIR Niemcy-Polska-Francja Luk-Mar wymienia co zużyte. Ciężarówka Rosyjska, kierowca Rosjanin. Cała robota poszła sprawnie i szybko. A przede wszystkim pogoda tym razem dopisała☀️ponieważ świeciło słoneczko i było 18 stopni ciepła. 

Daf wymiana sprzęgła.
Po pierwsze demontaż osprzętu.
Rozsypane łożysko centrujące wałek sprzęgła.
Rozsypane łożysko centrujące w kole zamachowym.
Daf wymiana sprzęgła w ciężarówce.

25-02-2019

Ponieważ kierowca zgubił tarczę hamulcową, takie awarie się również zdarzają. Z tego powodu lecimy na ratunek z nową tarczą i po niedługim czasie  zakładamy tarczę na pustą piastę. Okazuje się w międzyczasie, że nasz klucz do zakręcenia nakrętki piasty ma defekt. Jednak udaje się zamocować w kluczu odpowiednią przedłużkę i dokręcić piastę. Wreszcie zakładamy koło z pomocą kierowcy bo zrobiło mu się zimno i po krzyku. Dlatego szczęśliwy kierowca kontynuuje podróż 🔩🛠🔥 w kierunku Niemiec. Pozdrawiamy.

Robota z tarczą.
Stare śruby udało się odkręcić.
Nocna wyprawa.
I do boju, czyścimy rdzę na piaście.
Wymiana zniszczonej tarczy hamulcowej.
Nocna robota.

Bordeux 🇫🇷 Awaria układu paliwowego Scania xpi, nasz serwis mobilny TIR Niemcy Polska Francja radzi sobie całkiem nieźle choć łatwo nie było 👍🔥💪 🆘608011630☎️ . Po zweryfikowaniu możliwych typowych usterek braku ciśnienia w układzie paliwowym, zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego pompka paliwowa nie pompuje paliwa? Dlatego serwis Tir Niemcy sprawdził wszystkie przewody paliwowe i także wszystko było w porządku. Ponieważ zaczęło się ściemniać, musieliśmy przyśpieszać i eliminować kolejne punkty zatrzymujące dopływ paliwa do pompy. No i eureka – jest Serwis TIR Niemcy Polska Francja Wygrał Wojnę !!!!! Zatkane było to coś ………….(tajemnica mechanika)….. i awaria usunięta. Kierowca skakał – dosłownie skakał z radości bo kwitnął tam już 3 dni i nikt nie umiał mu pomóc. Ludzie zbiegli się z innych tirów i dziwili się, że jednak któremuś serwisowi czyli Mobilnemu Serwisowi TIRÓW, udało się namierzyć awarię i ją usunąć. Serwisanci Mobilnego Serwisu Tir pozdrawiają kierowcę.

Czyszczenie układu Paliwa Scania.
Naprawa układu paliwa.
serwis mobilny tir Niemcy, naprawa samochodów ciężarowych Polska
Czyszczenie układu paliwowego scania.

Dawniejsze awarie.

Scania z usterką sprężarki powietrza , Francja, Perpignan, granica francusko-hiszpańska, dojazd prawie 22 godziny, za to wymiana sprężarki 76 minut ze stoperem w ręce. Szybka, sprawna akcja🔧🔥 🆘608011630☎️ 🛠🔧🔩 zapraszamy.

Demontaż sprężarki Scania.
Montaż sprężarki scania.
Montaż nowej sprężarki Scania.

Awaria zaworu poziomującego uniemożliwiła dalszą jazdę, ☎️608011630🆘szybka akcja na drodze i pan szofer zadowolony👍🛠🔧🔩 zapraszamy.

Wymiana zaworu poziomującego.
Zawór poziomujący.

Kolejny raz autostrada w Niemczech A72. Urwana szpilka od sprężarki powietrza, wyciek oleju z silnika i cała masa zabawy ze starą szpilką🔧🛠🔩, dlatego w konsekwencji zadowolony kierowca zdążył z rozładunkiem.

Poluzowana sprężarka Scania.
Wymieniona urwana szpilka
Dokręcanie szpilki tylnej silnika

Dzisiaj druga zmiana a4  czyli awaria ładowania w wyniku uszkodzonego alternatora w TIR RENAULT. W wyniku wymiany alternatora na parkingu autostrady A4, pojawiło się ładowanie w ciężarówce. Dlatego pozdrawiamy szofera.

Napięcie ładowania 28 volt.
Nowy alternator renault.
Wymiana alternatora RENAULT

FOTO GALERIA – WARSZTAT TIR

Sprzęgło atros.
Rozsypane sprzęgło.
Rolka do wymiany.
Mobilny serwis TIR naprawia układ paliwowy w TIR Volvo