Serwis TIR przy skrzyżowaniu tras S3 z A4

Naprawiamy ciężarówki – Serwis TIR w Lubinie oraz MOBILNY w całej POLSCE.

Serwis TIR Lubin stacjonarny i mobilny naprawia wszystkie ciężarówki takich marek jak Volvo, Scania, Man, Mercedes, Daf, Renault, Iveco, ich naczepy, przyczepy, na drodze i parkingu, w całej Polsce lub we własnym warsztacie w województwie dolnośląskim.

Telefon Alarmowy Mobilny Serwis TIR Niemcy

Prowadzimy stacjonarną i mobilną naprawę samochodów ciężarowych, naczep i przyczep. Nasze serwisowe pogotowie naprawi każdą awarię w ciężarówkach na drodze, parkingu, u klienta. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, solidne zaplecze warsztatowe i narzędziowe oraz prowadzimy diagnostykę komputerową ciężarówek i ich naczep. Nasz serwisowy bus

Bus Mobilny Seris Tir Lubin

błyskawicznie dojeżdża do klienta po wycenie kosztów naprawy w takich miastach jak Polkowice, Legnica, Głogów oraz dalszych Bolesławiec, Wrocław, Zgorzelec, Zielona Góra. Cennik Warsztatu jest atrakcyjny oraz bardzo konkurencyjny. 100 % zadowolenia i satysfakcji z napraw prowadzonych przez Husar. Wystawiamy faktury VAT oraz przyjmujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.

Bus Serwis TIR Lubin Luk-Mar

Zakres Usług Warsztatu TIR w Lubinie – Polska.

– Po pierwsze prowadzimy mobilny i stacjonarny serwis TIR Lubin i ciężarówek.

– Po drugie naprawa każdej awarii samochodów ciężarowych na drodze, parkingu lub u klienta.

– Dodatkowo diagnostyka komputerowa usterek i awarii samochodów ciężarowych.

– A ponadto dodatkowo dojeżdżamy do klienta w Polsce do okolic miast Legnica, Polkowice, Głogów, Bolesławiec, Zgorzelec, Wrocław i dalej.

– Co najważniejsze CENY KONKURENCYJNE, 100% satysfakcji gwarantowany.

Jeżeli Twoja ciężarówka uległa awarii na drodze koło Polkowic bądź Legnicy a może koło Zgorzelca albo Wrocławia, to zadzwoń do nas, ponieważ nasz warsztat szybko wyceni koszt naprawy, zabierze części potrzebne do usunięcia usterki i szybko przyjedzie do Ciebie. Oferujemy najlepsze części zamienne, które pozyskujemy od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców. Realizujemy usługi naprawcze zgodnie z technologią opracowaną przez producentów ciężarówek. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Mamy dostęp do pełnego wyposażenia warsztatowego. Dlatego usuwamy awarię nawet w najdalszych zakątkach Polski i województwa dolnośląskiego. Naprawiamy bez względu na położenie zepsutej ciężarówki, najważniejsze jest to, aby była utwardzona droga dojazdowa. W skład naszego pojazdu warsztatowego wchodzi: agregat prądotwórczy, spawarka, prostownik do rozruchu, podnośnik hydrauliczny, wszelkiego rodzaju klucze, ściągacze, wiertarka, szlifierka, imadło warsztatowe, standardowe złączki i przewody gumowe i plastikowe – sprzęt ten pozwala na szybkie likwidowanie awarii w terenie i u klienta.

Rejon Polska – Serwis Mobilny Tir-ów Lubin.

Działamy na obszarze całej Polski oraz na rynku lokalnym. Naprawa samochodów ciężarowych w województwach: po pierwsze Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie, Śląsk – to rejony w które docieramy błyskawicznie. Po drugie nasz warsztat TIR działa w pobliżu miast Lubin, Legnica, Jawor oraz Głogów. Wreszcie Złotoryja, Bolesławiec, Zgorzelec, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Żary, Żagań inne Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko i okolice.

Zakres Napraw Samochodów Ciężarowych Przez Naszą Firmę Husar.

Przede wszystkim naprawiamy i wymieniamy:

– po pierwsze sprzęgła (docisk, tarcze, widełki),

– po drugie tarcze i klocki hamulcowe,

– dalej filtry powietrza, oleju, paliwa,

– ponadto oświetlenie i układy elektryczne pojazdów,

– a ponadto drążki i końcówki drążków kierowniczych,

– dodatkowo łożyska piast i innych,

– oraz części silników,

– części skrzyń biegów,

– zawieszenie,

– płyny i oleje silnikowe,

– również zawory pneumatyki, wysprzęgliki skrzyń biegów, siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne,

– wreszcie wyposażenie elektryczne pojazdów takie jak alternatory, rozruszniki naprawa oraz wymiana.

SKONTAKTUJ SIĘ z Husar.

Kontakt telefoniczny 24h/7 – tel. +48 608 011 630

Nasze główna baza warsztatu to miasto Lubin w województwie dolnośląskim.

Adres: ul. Słowiańska 11a, 59-300 Lubin, Polska.

email: luk-mar.tir@wp.pl

Ponieważ Dyrekcja stacjonuje w Lubinie w województwie dolnośląskim dlatego często z bazy dowozimy części do awarii szybko i sprawnie. Nasza główna baza mieści się przy trasie S3. Dzięki czemu w konsekwencji docieramy szybko w najdalsze zakątki Polski i dlatego jesteśmy bardzo atrakcyjnym Warsztatem Mobilnym TIR.

Fotorelacje Warsztatu Mobilnego TIR w Polsce i Europie – Mobilny Serwis TIR Lubin zaprasza.

6-03-2019

Seris tir Legnica - demontaż skrzyni biegów w Actros

Polska miasto Legnica. Dzisiaj wymieniamy sprzęgło w Mercedesie Actros. Ciężarówka została przyholowana z autostrady ponieważ zepsuło się sprzęgło w automatycznej skrzyni biegów. Na dodatek pomoc drogowa grzebała przy wyprzęgniku i zerwali śrubę mocującą, której kawałek został głęboko w korpusie skrzyni biegów. Sama wymiana sprzęgła poszła szybko i sprawnie ale wykręcenie zerwanej śruby z korpusu to nie lada wyzwanie. Dlatego Husar Legnica zostaje wezwany do takich awarii bo przede wszystkim jesteśmy szybcy, solidni i skuteczni. Cała operacja zakończona powodzeniem i ciężarówka po 6 godzinach odjechała sprawna na parking oczekując na kolejny wyjazd. 

Demontaż wysprzęglika TIR Actros przez Mobilny Serwis TIR Legnica.
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros wymiana widełek
Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros zerwana śruba mocująca wysprzęglik

4_5-03-2019

Demontaż skrzyni biegów TIR Mercedes Actros

Polska miasto Polkowice. Dzisiaj demontujemy silnik w Mercedesie Actrosie MP3. W silniku wyszedł bokiem korbowód, ponieważ pewnie złapała panewka. Cała robota to ściągnięcie skrzyni biegów, potem odpinanie całej masy przewodów elektrycznych, pneumatycznych i paliwowych a na końcu wyszarpanie widlakiem silnika do góry i na paletę na złom. Dlatego cała operacja trochę trwała ale Mobilny Husar Polkowice daje radę. Kilka fotek dla zobrazowania całej operacji w warsztacie klienta w Niemczech.

Serwis TIR Polkowice demontuje silnik  w Mercedes Actros
Demontaż silnika TIR Actros schodzi na paletę przez Mobilny Serwis Legnica.
Załadunek silnika

27-02-2019

Kolejny raz wymiana sprzęgła w ciężarówce DAF, Zgorzelec zachodnia część Polski. Przede wszystkim po rozebraniu okazało się, iż do wymiany jest po pierwsze zużyta tarcza, następnie spalony docisk oraz uszkodzone łożysko centrujące koła zamachowego, wszystko co najlepsze🔧🔧. Dlatego Serwis Zgorzelec HUSAR wymienia co zużyte. Ciężarówka Rosyjska, kierowca Rosjanin. Cała robota poszła sprawnie i szybko. A przede wszystkim pogoda tym razem dopisała☀️ponieważ świeciło słoneczko i było 18 stopni ciepła. 

Mobilny Serwis TIR Zgorzelec w Daf ie wymiana sprzęgło.
Po pierwsze demontaż osprzętu.
Rozsypane łożysko centrujące wałek sprzęgła.
Rozsypane łożysko centrujące w kole zamachowym.
Serwis TIR Zgorzelec - Daf wymiana sprzęgła w ciężarówce.

25-02-2019

Ponieważ kierowca zgubił tarczę hamulcową, takie awarie się również zdarzają. Z tego powodu serwis mobilny Zielona Góra leci na ratunek z nową tarczą i po niedługim czasie  zakładamy tarczę na pustą piastę. Okazuje się w międzyczasie, że nasz klucz do zakręcenia nakrętki piasty ma defekt. Jednak udaje się zamocować w kluczu odpowiednią przedłużkę i dokręcić piastę. Wreszcie zakładamy koło z pomocą kierowcy bo zrobiło mu się zimno i po krzyku. Dlatego szczęśliwy kierowca kontynuuje podróż 🔩🛠🔥 w kierunku Zielonej Góry.

Serwis TIR Zgorzelec - robota z tarczą.
Stare śruby udało się odkręcić.
Nocna wyprawa.
I do boju, czyścimy rdzę na piaście.
Wymiana zniszczonej tarczy hamulcowej przez serwis tir Zgorzelec.
Nocna robota.

Bolesławiec autostrada A4. Awaria układu paliwowego Scania xpi, nasz Husar TIR Bolesławiec radzi sobie całkiem nieźle choć łatwo nie było 👍🔥💪 🆘608011630☎️ . Po zweryfikowaniu możliwych typowych usterek braku ciśnienia w układzie paliwowym, zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego pompka paliwowa nie pompuje paliwa? Dlatego sprawdziliśmy wszystkie przewody paliwowe i także wszystko było w porządku. Ponieważ zaczęło się ściemniać, musieliśmy przyśpieszać i eliminować kolejne punkty zatrzymujące dopływ paliwa do pompy. No i eureka – jest, wygraliśmy Wojnę !!!!! Zatkane było to coś ………….(tajemnica mechanika)….. i awaria usunięta. Kierowca skakał – dosłownie skakał z radości bo kwitnął tam już 3 dni i nikt nie umiał mu pomóc. Ludzie zbiegli się z innych tirów i dziwili się, że jednak komuś udało się namierzyć awarię i ją usunąć. Serwisanci Husara pozdrawiają kierowcę.

Czyszczenie układu Paliwa Scania przez mobilny serwis tir Bolesławiec.
Naprawa układu paliwa.
serwis tir Bolesławiec, naprawa samochodów ciężarowych Polska
Czyszczenie układu paliwowego scania.

Dawniejsze awarie.

Scania z usterką sprężarki powietrza Polska Wrocław, dojazd prawie 2 godziny, długi korek na A4, za to wymiana sprężarki 76 minut ze stoperem w ręce. Szybka, sprawna akcja mobilnego warsztatu Wrocław 🔧 🔥 🆘608011630☎️ 🛠🔧🔩 zapraszamy.

Mobilny Serwis TIR Lubin - Demontaż sprężarki Scania.
Montaż sprężarki scania przez mobilny serwis tir Wrocław.
Montaż nowej sprężarki Scania - serwis tir Wrocław.

Awaria zaworu poziomującego uniemożliwiła dalszą jazdę, ☎️608011630🆘szybka akcja na drodze i pan szofer zadowolony👍🛠🔧🔩 zapraszamy.

Wymiana zaworu poziomującego.
Zawór poziomujący.

Kolejny raz Droga S3 pod Głogowem. Urwana szpilka od sprężarki powietrza, wyciek oleju z silnika i cała masa zabawy ze starą szpilką🔧🛠🔩, dlatego w konsekwencji zadowolony kierowca zdążył z rozładunkiem. Wyjazdowy serwis Tir Głogów spisał się na 5!!!

Serwis Tir Głogów - Poluzowana sprężarka Scania.
Wymieniona urwana szpilka przez mobilny serwis tir Głogów
Dokręcanie szpilki tylnej silnika

Dzisiaj druga zmiana a4 czyli awaria ładowania w wyniku uszkodzonego alternatora w RENAULT. W wyniku wymiany alternatora na parkingu autostrady A4, pojawiło się ładowanie w ciężarówce. Dlatego pozdrawiamy szofera z Nowego Miasteczka.

Napięcie ładowania 28 volt zmierzone przez warsztat tir mobilny Nowe Miasteczko.
Nowy alternator renault.
Wymiana alternatora RENAULT

FOTO GALERIA – WARSZTAT TIR

Sprzęgło atros.
Rozsypane sprzęgło.
Rolka do wymiany.
Mobilny serwis TIR naprawia układ paliwowy w TIR Volvo.

Zapraszamy do naszego BLOGA w którym przedstawiamy przede wszystkim wyjazdową pracę naszego warsztatu.