Mobilny Serwis TIR DAF

DAF – znana uniwersalna marka ciężarówek.

mobilny serwis TIR DAF Niemcy

Daf to przecież najbardziej znana i popularna marka w Holandii. Historia marki rozpoczęła się na początku 20-tego wieku. Właśnie tą firmę założyli bracia z zawodu prawdziwi mechanicy. Ponieważ bardzo dobrze opanowali problemy mechaniki, dlatego stworzyli pojazd wielokołowy, który do dzisiaj panuje na polskich i europejskich drogach. Dlatego aby cieszyć się bezawaryjną i bezproblemową jazdą tymi królami autostrad, musimy zadbać o odpowiedni stan samochodu ciężarowego. Z tego powodu, jak tylko coś się zepsuje, pojawiamy się –  Mobilny Serwis TIR DAF w Niemczech i nie tylko.

Słabe strony ciężarówki DAF

Mimo, iż marka DAF cieszy się dużą popularnością w Polsce to dręczy ją kilka bolących awarii. Po pierwsze awaryjna pompa wody, po drugie zużywające łożyska sprężarki powietrza, dalej usterki pompy AdBlue i na dodatek słabe wirówki odmy silnika. Dalej bardzo często zacina się klapka lub pada mechanizm EGR.

Zasięg – przede wszystkim serwis TIR DAF stawia na jakość.

Prowadzimy serwisowanie Daf w Niemczech i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Zawsze dojeżdżamy we wskazane miejsce w czasie najkrótszym z możliwych względem konkurencji.

Nasz bus zawsze jest w takim miejscu, by móc reagować na awarię szybko i sprawnie w nagłych nieprzewidzianych i zaskakujących sytuacjach na Niemieckich drogach i autostradach. Zapraszamy do naszego BLOGA gdzie można zapoznać się z naszymi fotorelacjami napraw ciężarówek:  Wymiana sprzęgła DAF , Wymiana piasty.

Polecamy inne serwisy reperujące ciężarówki na terenie Niemiec.

mobilny-serwis-tir-niemcy.pl