Mobilny Serwis TIR Kolonia

Mobilny Serwis TIR Kolonia wymienia alternator w Scanii

Mobilny serwis TIR Kolonia otrzymał rano w piątek kilka telefonów z awariami. Najciekawsze oprócz kapci w tirach, to awaria sprzęgła w Mercedesie Actros i awaria alternatora w Scanii pod Kolonią. Szybka wycena i czekamy na wpłatę wystawionej faktury. Ponieważ pierwsi wpłacili pieniążki właściciele Scanii, więc najpierw pojechaliśmy pod Kolonię. Po drodze z magazynu pobraliśmy alternator i w razie czego pasek. Po przyjeździe weryfikacja napięcia ładowania. Oczywiście ledwo co było 25 volt. Ponieważ alternator nie maił możliwości rozebrania i wymiany regulatora napięcia, przystąpiliśmy do jego wymiany. Dokładnie 7 minut i 30 sekund i alternator wymieniony. Serwis Tir Kolonia pobił rekord naprawy. Dlatego jeszcze tylko spojrzenie na woltomierz. 28,5 volta. Jest bardzo dobrze. Kierowca zadowolony ale i tak musi czekać do następnego dnia do 18-tej w niedzielę. Przecież na weekend jest zakaz jazdy ciężarówek po szosach Europy środkowej i zachodniej. Mechanicy mobilnego serwisu TIR, posprzątali stary alternator i opakowanie po nowym.

Serwis wyjazdowy TIR formalizuje naprawę

Przede wszystkim po robocie Mobilny Serwis TIR Kolonia czyli jego serwisanci, poszli się umyć. Serwisant Łukasz wypisał zlecenie i dał do podpisania kierowcy. Za to kierowca chciał otrzymać pieczątkę od serwisantów serwisu tir-ów na wydruku z tachografu o pauzie naprawczej. Po załatwieniu formalności pożegnaliśmy się i pojechaliśmy do pobliskiego miasta Kolonia na nocleg.

Puenta – Mobilny Serwis TIR na zakończenie

Zapraszamy do obejrzenia fotek poniżej z wykonanej naprawy serwisu mobilnego TIR HUSAR. Ponieważ naprawa była wykonywana w godzinach nocnych, niektóre fotki mogą być mało przejrzyste. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla fotografa naszego serwisu TIR, ponieważ starał się jak mógł. Mimo późnej pory, chciał nade wszystko utrwalić najkrótszą naprawę w historii kariery serwisantów. Podobna uwieczniona naprawa wymiany alternatora we wpisie : https://serwistir.atthost24.pl/warsztat-tir-lubin/ . Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy transportowe jeżdżące po niemieckich drogach i nie tylko. Zapewniamy najnowszą technologię napraw oraz wysokiej jakości części zamienne. 

Mobilny serwis TIR Kolonia
Kabina do góry w scania
Niesprawny alternator w scani
Mobilny Serwis TIR Kolonia wymienia alternator
Mobilny Serwis TIR Węgry Wymienił na nowy alternator w Scani