Zasięg

Mobilny serwis TIR Rejon – działamy na terenie Niemiec i całej Europy.

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko Polskę, ale całą Europę. Jesteśmy obecni na rynku lokalnym, jak i europejskim, wspierając kierowców z naszego kraju w bezpiecznej jeździe. Naprawa samochodów ciężarowych obejmuje wszelkie usterki, wymagające natychmiastowej reakcji w celu kontynuowania jazdy. Naprawa ciężarówek to również wymiana uszkodzonych części, kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu kierowcy podzespołów. Dysponujemy bogatym zapleczem narzędziowym i warsztatowym. Serwis TIR Polska i Europa świadczony przez doświadczony zespół mechaników o szerokim zakresie kompetencji to pewność, iż żadna awaria nie wykluczy Cię z realizacji powierzonego Ci zadania.

Serwis TIR – jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują.

Współpracujemy z firmami transportowymi świadczącymi swoje usługi na terenie Polski. Zakres naszych usług obejmuje:

Naprawa samochodów ciężarowych w województwach: dolnośląskim, lubuskim, opolskim, wielkopolskim, śląskim – to rejony, w które docieramy błyskawicznie

Serwis TIR Lubin oraz inne regiony kraju – w pobliżu miast: Legnica, Jawor oraz Głogów. Wreszcie Złotoryja, Bolesławiec, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Żary, Żagań inne Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko i okolice.

Poza granicami naszego kraju oferujemy:

Po pierwsze Serwis TIR Dania.

Po drugie Serwis TIR Francja.

Trzecie Serwis TIR Holandia.

Czwarte Serwis TIR Belgia.

Dalej Naprawa samochodów ciężarowych Czechy, Austria, Szwajcaria, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Węgry, Hiszpania, Włochy i Litwia.

Naprawa samochodów ciężarowych przez całą dobę.

Serwis TIR Europa jest do Twojej dyspozycji przez 24/7. Ponieważ wciąż poszerzamy obszar naszej pracy, chcąc dotrzeć do naszych klientów do najbardziej odległych krajów Europy. Dlatego ofertę kierujemy do małych oraz dużych firm transportowym, świadczących swoje usługi na rynku lokalnym i międzynarodowym. Gdziekolwiek jesteś, pomożemy Ci wrócić bezpiecznie na drogę bez usterki, ze sprawnym pojazdem.