Mobilny Serwis TIR MAN

Mobilny TIR serwis MAN i profesjonalna naprawa.

Od kilku lat prowadzimy mobilny serwis TIR MAN oraz w pełni profesjonalną opiekę nad tą marką w Niemczech i innych krajach. Zawsze jesteśmy w stanie momentalnie dotrzeć do miejsca awarii dzięki naszym busom z mechanikami i fachowym sprzętem, stacjonującym w całej Europie. Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie dostępni jesteśmy całą dobę oraz 7 dni w tygodniu nawet w niedzielę i święta. Dodatkowo zatrudniamy fachową i doświadczoną kadrę. Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie ciężarówek Man.  Dlatego możemy konkurować z największymi wiodącymi firmami w całej Europie oraz na rynku wschodnim. Oferujemy bardzo wysoką jakość napraw połączoną z najkrótszym czasem reagowania na awarie. Oferujemy niskie i bardzo atrakcyjne ceny. Dlatego dokonujemy wszelkich napraw w nagłych niespodziewanych sytuacjach, umożliwiając powrót na trasę pojazdom i kontynuowanie dostaw przewoźnikom.

Cennik usług 24h – postaw na Mobilny Serwis TIR MAN.

W lokalizacji Niemcy, dokonujemy wszelakie naprawy za ceny nawet o 50% niższe niż w zachodnich renomowanych serwisach. Spełniamy wszystkie wysokie standardy, które są niezastąpione w szybkim naprawianiu samochodów marki Man. Marka ta, znana jest ze swojej jakości i dobrych rozwiązań. Nasi mechanicy, których zatrudniamy, non stop podnoszą swoje kwalifikację. Oczywiście po to, aby sprostać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą konieczność naprawy, nowych jak i tych starszych tirów. Ponieważ dzisiaj ciężarówki przede wszystkim naszpikowane są wszechobecną elektroniką. Dlatego trzymamy rękę na pulsie i dbamy o ustawiczne kształcenie personelu mechanicznego. Dzięki czemu zachowujemy wysoką jakość usług i utrzymujemy satysfakcję klientów na maksymalnie wysokim poziomie.

Słabe strony ciężarówki MAN.

Mimo, iż MAN cieszy się dużą popularnością w Niemczech i nie tylko, to dręczy te ciężarówki kilka częstych awarii. Po pierwsze AGR czyli recylkulator i chłodnica spalin, po drugie układ oczyszczania i obróbki spalin AdBlue. Także częstymi są awarie Alternatorów i pomp wody.

Fachowość napraw naszego mobilnego serwisu TIR MAN.

Nie bylibyśmy tak fachowym warsztatem Mana, gdyby nie szlifowanie detali. Czyli stosujemy szczegółowe procedury napraw, które się sprawdzają w każdych sytuacjach nawet w kryzysowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego BLOGA, gdzie zamieszczamy tylko nieliczne relacje z naszych napraw: Wymiana napinacza.