Serwis Tir – Kontakt

 

Mobilny Serwis Tir Luk-Mar

TEL. ŁUKASZ :   +48 608 011 630

Siedziba Firmy POLSKA:

59-300 Lubin, ul. Słowiańska 11

NIP: 693-188-08-16

email: luk-mar.tir@wp.pl

Nasze główne BAZY to serwis TIR – Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Hiszpania, Włochy, Czechy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria a także Polska.

Dyrekcja bazuje w Polsce w miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim. Dlatego szybko dyspozycje napraw są kierowane do awarii w całej Europie. Ponieważ mieścimy się przy trasie S3, dlatego tanie części z Polski, szybko i sprawnie docierają w najdalsze zakątki Europy. Dzięki temu LUK-MAR jest atrakcyjnym Serwisem Mobilnym TIR w całej Europie.

Działamy w Europie zachodniej i środkowej oraz na rynku lokalnym. Naprawa samochodów ciężarowych w województwach: przede wszystkim: Dolnośląskim, Lubuskim, Opolskim, Wielkopolskim, Śląsk – to rejony w które docieramy momentalnie. Mobilny serwis TIR Luk-Mar działa, także w pobliżu miast Legnica, Lubin, Jawor i Głogów. Następnie Poznań, Złotoryja, Bolesławiec, Żagań, Zielona Góra, Szczecin, Żary,  inne dalsze to Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko i ich okolice.