Serwis TIR Francja – Mobilny

Udzielamy pomocy kierowcom samochodów ciężarowych TIR na terenie Francji.

Wspieramy firmy transportowe w rozsądnym zarządzaniu budżetem, proponując konkurencyjne ceny, nawet o połowę niższe niż serwisy na zachodzie Europy. Oferujemy mobilny serwis TIR  Francja z dojazdem do miejsca usterki oraz naprawą niezależnie od warunków i okoliczności. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nasze bogate wyposażenie warsztatowe pozwala nam szybko i skutecznie usunąć każdą usterkę na drodze i na parkingu. Jesteśmy ekspertami w naprawach w terenie, szybko organizujemy części zamienne w celu wznowienia przez kierowcę jazdy. Mobilny Husar to alternatywa dla holowania, generującego dodatkowe koszty.

W portfolio naszych klientów są małe i duże firmy transportowe, z którymi nawiązujemy stałą współpracę, opierającą się na solidnych fundamentach zaufania i lojalności. Mobilny serwis samochodów ciężarowych to pewność, iż bezpiecznie dotrzesz do celu, bez opóźnień w dostawie. Zadbamy o dobrze wykonane przez Ciebie zadanie pomimo przeciwności losu i nieprzewidzianych zdarzeń na francuskich drogach.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych we Francji – zaufaj profesjonalistom.

Serwis TIR przeprowadzi naprawę samochodu w nocy, na drogach dojazdowych, krajowych, o dużym natężeniu ruchu i na pustkowiu. Do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowany zespół, dysponujący bogatym zapleczem narzędziowym, sprzętem diagnostycznym i częściami zamiennymi. Jesteśmy firmą z Polski,pomagającą kierowcom ze swojego kraju dobrze go reprezentować w branży transportowej za granicą.Dojeżdżamy do klienta niezależnie od miejsca zdarzenia

– Zapewniamy ceny niższe niż zachodnie firmy

– Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24/7

– Naprawiamy każdą usterkę

– Reagujemy natychmiast, w możliwie jak najkrótszym czasie

Serwis TIR we Francji – Twój partner na drodze, zawsze gotowy podjąć działania, dzięki którym ruszysz naprzód.