Serwis TIR Holandia – Mobilny

Przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu odbieramy telefony od kierowców, potrzebujących naszej pomocy na drodze.

Podejmujemy natychmiastowe działania, by możliwie jak najszybciej usunąć usterkę, uniemożliwiającą kierowcy kontynuację jazdy. Dlatego Mobilny Serwis TIR w Holandii to możliwość uniknięcia dodatkowych, wysokich kosztów holowania oraz usług świadczonych przez tamtejsze firmy. Ponieważ jesteśmy polskim serwisem z cenami odpowiadającymi standardom w naszym kraju. Serwis TIR oferuje swoją pomoc w pełnym zakresie napraw – układu hamulcowego, sprzęgła, poduszek zawieszenia oraz zacisków hamulcowych, wymiany uszkodzonych łożysk piast, oleju i filtrów. To tylko część naszych możliwości. Ale z drugiej strony mobilny serwis samochodów ciężarowych dokonuje szczegółowej diagnostyki, która jest niezbędna do oceny wielkości usterki i wyboru odpowiedniej metody jej usunięcia. W wyniku czego wszelkie prace wykonujemy na drodze bądź na parkingu w zależności od możliwości i aktualnych warunków.

Zawsze damy o bezpieczeństwo uszkodzonego pojazdu i jego kierowcy. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i dostępowi do kompleksowego zaplecza narzędziowego jesteśmy w stanie usunąć usterkę w krótkim czasie, co minimalizuje ryzyko dużych opóźnień w dostawie.

Mobilny serwis TIR – fachowa usługa zawsze w dobrej cenie.

Nasze usługi cechuje kompleksowość, skuteczność i dbałość o najmniejszy detal. Luk-Mar tworzy zespół profesjonalistów z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Możesz liczyć na szybką i fachową naprawę, ale również obsługę na doskonałym poziomie. Ponieważ proponujemy ceny, które czynią nas mocnego konkurenta na rynku krajowym i międzynarodowym.Obsługa serwisowa TIR na terenie całej Holandii.

– Pomoc przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.

– Naprawa w terenie.

– Doskonały stosunek ceny do jakości usług.

– Wsparcie doświadczonych mechaników.

– Bogate zaplecze narzędziowe.

– Szybki dojazd do klienta.

Ponieważ są sytuację nie do przewidzenia, ale są też sprawdzone sposoby, aby szybko usunąć ich skutki. Dlatego zapisz numer telefonu Serwis TIR Holandia na wypadek, gdyby Twój samochód nie chciał jechać dalej.