Serwis TIR Holandia – HUSAR Mobilny

Numer telefonu do naszego serwisu +48608011630

Nasz mobilny serwis TIR Holandia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:00. W soboty od 8:00 do 15:00. Dlatego w tych godzinach odbieramy telefony od kierowców i klientów, potrzebujących naszej pomocy na drodze lub autostradzie.

Podejmujemy natychmiastowe działania, by możliwie jak najszybciej usunąć usterkę, uniemożliwiającą kierowcy kontynuację jazdy. Dlatego Mobilny Serwis TIR w Holandii to możliwość uniknięcia dodatkowych, wysokich kosztów holowania oraz usług świadczonych przez tamtejsze firmy. Ponieważ jesteśmy polskim serwisem z cenami odpowiadającymi standardom w naszym kraju. Serwis TIR oferuje swoją pomoc w pełnym zakresie napraw – układu hamulcowego, sprzęgła, poduszek zawieszenia oraz zacisków hamulcowych, wymiany uszkodzonych łożysk piast, oleju i filtrów. To tylko część naszych możliwości. Ale z drugiej strony mobilny serwis samochodów ciężarowych dokonuje szczegółowej diagnostyki, która jest niezbędna do oceny wielkości usterki i wyboru odpowiedniej metody jej usunięcia. W wyniku czego wszelkie prace wykonujemy na drodze bądź na parkingu w zależności od możliwości i aktualnych warunków.

Zawsze damy o bezpieczeństwo uszkodzonego pojazdu i jego kierowcy. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i dostępowi do kompleksowego zaplecza narzędziowego jesteśmy w stanie usunąć usterkę w krótkim czasie, co minimalizuje ryzyko dużych opóźnień w dostawie.

Naprawa tir Holandia
Zielona naczepa naprawiana przez naszych mechaników

Mobilny serwis TIR Holandia – fachowa usługa zawsze w dobrej cenie.

Nasze usługi cechuje kompleksowość, skuteczność i dbałość o najmniejszy detal. Husar tworzy zespół profesjonalistów z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Możesz liczyć na szybką i fachową naprawę, ale również obsługę na doskonałym poziomie. Ponieważ proponujemy ceny, które czynią nas mocnego konkurenta na rynku krajowym i międzynarodowym. Obsługa serwisowa TIR na terenie całej Holandii:

– Pomoc przez 12,5 godziny, 6 dni w tygodniu.

– Naprawa w terenie.

– Doskonały stosunek ceny do jakości usług.

– Wsparcie doświadczonych mechaników.

– Bogate zaplecze narzędziowe.

– Szybki dojazd do klienta.

Ponieważ są sytuację nie do przewidzenia, ale są też sprawdzone sposoby, aby szybko usunąć ich skutki. Dlatego zapisz numer telefonu Serwis TIR Holandia +48608011630 na wypadek, gdyby Twój samochód ciężarowy nie chciał jechać dalej.

KONTAKT

TEL +48608011630

Czynne:

poniedziałek – piątek 7:30 do 20:00

sobota 8:0015:00

Serwis TIR Husar i jego BUS
Serwis ciężarówek Holandia