Mobilny Serwis TIR Volvo

Naprawiamy Volvo powyżej 3,5 T

Zasadą skandynawskiej marki jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego wiemy, że podczas serwisowania przez nasz mobilny serwis TIR Volvo, pojazdów w Niemczech i Europie, musimy stawiać sobie super wysokie wymagania. Widzimy po reakcjach i opiniach naszych Klientów, że jesteśmy w stanie dorównać wszystkim profesjonalnym standardom. Przede wszystkim konkurujemy nie tylko jakością usług, ale również konkurencyjną na rynku ceną. Ta potrafi być dużo, dużo niższa od cen stosowanych w cennikach polskich i zachodnich firm. Dlatego jest to jedna z przyczyn popularności, jaką cieszy się serwisowanie Volvo. Z napraw mobilnego serwisu HUSAR, przede wszystkim korzystają kierowcy poruszający się po drogach Skandynawii a przede wszystkim Norwegia a następnie Szwecja. Nasz bus wyjazdowy stacjonuje przy najbardziej uczęszczanych trasach tranzytowych w wyżej wymienionych państwach a także w Niemczech.

Dostępna na zachodzie Europy, naprawa Volvo HUSAR, gotowa jest odpowiedzieć na awarię 7 dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia i nocy. Czas reakcji naszego zespołu jest krótszy od konkurencji nawet o 46%. Dlatego jesteśmy w czołówce firm świadczących usługi Volvo powyżej 3,5 ton. W swojej ofercie posiadamy również inne usługi, takie jak regeneracja zacisków hamulcowych oraz diagnostyka i naprawa układów AdBlue. Zapraszamy do naszego warsztatu w Polsce w miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim w celu dogłębnego weryfikowania i naprawy systemu SCR.

Mobilny Serwis TIR Volvo – Atuty.

Po pierwsze momentalna naprawa niesprawnej floty, przyczynia się do minimalizowania strat dla Klienta. Dlatego o tym warto pamiętać, kiedy konieczna jest naprawa w trasie. Dojeżdżamy na każde zgłoszenie awarii w najkrótszym czasie. Po drugie oferujemy szybką pomoc, dzięki najszybszemu busowi. Zaufanie do HUSAR budujemy dzięki naszym doświadczonym mechanikom, którzy serwisują Volvo na niemieckich drogach i nie tylko, już od lat. O tym, że swoją pracę wykonują najlepiej w państwie Francja, świadczy chociażby liczne grono zadowolonych klientów. Ponadto zapraszamy wszystkich do współpracy. Dodatkowo zapewniamy, że satysfakcję naszych Klientów stawiamy na najwyższym miejscu. Dalej to się opłaca i nam i Klientom.

Polecamy inne współpracujące firmy.

Ponieważ bywa i tak, iż nie nadążamy w naprawach Państwa ciężarówek. Terminy przekraczają nawet kilka dni. Dlatego polecamy nasz zaprzyjaźniony zakład naprawy wyjazdowej pod adresem: https://serwistirmobilny.pl.