Serwis TIR Niemcy – Mobilny

Zapewniamy natychmiastową pomoc w przypadku usterki i problemów z samochodem na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Mobilny serwis samochodów ciężarowych oferuje szeroki zakres usług dotyczący naprawy pojazdów i naczep. Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również nowoczesne zaplecze narzędziowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić wszelkie niesprawności. Mobilny serwis TIR w Niemczech jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Reagujemy natychmiast, ponieważ mamy świadomość, jak ogromne znaczenie w pracy kierowcy ma czas. Naprawiamy pojazdy na drodze oraz na parkingu, uwzględniając wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Luk-Mar to szansa na uniknięcie opóźnienia w dostawie i tym samym wysokich kosztów kary z nim związanej. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój samochód stanął ponownie na „czterech kółkach” i ruszył dalej w trasę.

Dlaczego wybrać nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych w Niemczech?

Nasz serwis TIR  Niemcy to alternatywa dla zachodnich firm, których usługi są droższe nawet o 50%. Pomagamy nie tylko przywrócić samochodom ciężarowym sprawność, ale również obniżyć koszty nagłych i nieoczekiwanych zdarzeń. Nasze busy serwisowe dojeżdżają do klienta w znacznie krótszym czasie, niż inne serwisy. Wykwalifikowany zespół diagnozuje problem i natychmiast podejmuje odpowiednie działania. Luk-Mar na Niemczech jest dla Ciebie dostępny 24/7. Awaria w nocy? Nie musisz czekać do rana! Przyjedziemy i usuniemy usterkę niezależnie od pory dnia oraz miejsca, w którym się znajdujesz.Niższe ceny niż w zachodnich firmach

– Dostępność przez całą dobę

– Naprawa usterki na drodze i na parkingu

– Natychmiastowa reakcja

– Szybki dojazd

– Nowoczesne zaplecze narzędziowe

– Wysokiej jakości części zamienne

Nasz serwis dokonuje naprawy w miejscu awarii pojazdu, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów holowania. Podejmujemy współpracę z firmami transportowymi, dając im pewność, iż zawsze mogą na nas liczyć.

Zasięg Mobilnego Serwisu Tir-ów w Niemczech

Berlin Hamburg Monachium Kolonia Frankfurt nad Menem Stuttgart Dortmund Düsseldorf Essen Brema Hanower Lipsk Drezno Norymberga Duisburg Bochum Wuppertal Bielefeld Bonn Mannheim Karlsruhe Wiesbaden Münster Augsburg Gelsenkirchen Akwizgran Mönchengladbach Brunszwik Chemnitz Kilonia Krefeld Halle Magdeburg Fryburg Bryzgowijski Oberhausen Lubeka Erfurt Rostock Moguncja Kassel Hagen Hamm Saarbrücken Mülheim an der Ruhr Herne Ludwigshafen am Rhein Osnabrück Solingen Leverkusen Oldenburg Poczdam Neuss Heidelberg Paderborn Darmstadt Ratyzbona Würzburg Ingolstadt Heilbronn Ulm Getynga Wolfsburg Recklinghausen Pforzheim Offenbach am Main Bottrop Bremerhaven Fürth Remscheid Reutlingen Moers Koblencja Bergisch Gladbach Erlangen Trewir Salzgitter Siegen Jena Hildesheim Chociebuż Gera Witten

Wymiana sprężarki.