Serwis TIR Niemcy – Mobilny

Zapewniamy natychmiastową pomoc w przypadku usterki i problemów z samochodem na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Mobilny serwis samochodów ciężarowych oferuje szeroki zakres usług dotyczący naprawy pojazdów i naczep. Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również nowoczesne zaplecze narzędziowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić wszelkie niesprawności. Mobilny serwis TIR w Niemczech jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Reagujemy natychmiast, ponieważ mamy świadomość, jak ogromne znaczenie w pracy kierowcy ma czas. Naprawiamy pojazdy na drodze oraz na parkingu, uwzględniając wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Luk-Mar to szansa na uniknięcie opóźnienia w dostawie i tym samym wysokich kosztów kary z nim związanej. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój samochód stanął ponownie na „czterech kółkach” i ruszył dalej w trasę.

Dlaczego wybrać nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych w Niemczech?

Nasz serwis TIR  Niemcy to alternatywa dla zachodnich firm, których usługi są droższe nawet o 50%. Pomagamy nie tylko przywrócić samochodom ciężarowym sprawność, ale również obniżyć koszty nagłych i nieoczekiwanych zdarzeń. Nasze busy serwisowe dojeżdżają do klienta w znacznie krótszym czasie, niż inne serwisy. Wykwalifikowany zespół diagnozuje problem i natychmiast podejmuje odpowiednie działania. Luk-Mar na Niemczech jest dla Ciebie dostępny 24/7. Awaria w nocy? Nie musisz czekać do rana! Przyjedziemy i usuniemy usterkę niezależnie od pory dnia oraz miejsca, w którym się znajdujesz.Niższe ceny niż w zachodnich firmach

Dostępność przez całą dobę

Naprawa usterki na drodze i na parkingu

Natychmiastowa reakcja

Szybki dojazd

Nowoczesne zaplecze narzędziowe

Wysokiej jakości części zamienne

Nasz serwis dokonuje naprawy w miejscu awarii pojazdu, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów holowania. Podejmujemy współpracę z firmami transportowymi, dając im pewność, iż zawsze mogą na nas liczyć.

Wymiana sprężarki.